De fado ga je beleven op je Portugal rondreis
Fill 24

Port, natuur en fado - afwisselende rondreis

Fantastische reis door het verrassend mooie Noord-Portugal

Fill 24

Omschrijving

Noord Portugal gaat je verrassen

Ontdek de natuur, cultuur en heerlijke wijnen van Noord-Portugal met deze afwisselende rondreis! 
Je start in Porto en reist noordwaarts door het Minho-gebied met zijn middeleeuwse stadjes, richting het ruige berglandschap van de Serra de Peneda-Gerês
Daarna vervolg je je reis door de beroemde Douro-wijnstreek naar de Serra da Estrela, perfect voor wandelingen in de natuur.
Via de stuwmeren bij Coimbra, de stad van de Portugese fado, keer je terug naar Porto.

Charmante hotelparels

Je verblijft in kleinschalige en sfeervolle hotels, zorgvuldig door ons gekozen op basis van hun unieke karakter en ligging. 
En ook zit het wel goed met de leuke belevingen die je bij deze relaxte reis kunt toevoegen!

Deze fly and drive biedt de ultieme vrijheid: bij aankomst in Porto ontvang je je huurauto en begint je avontuur meteen. 
Ontdek Noord-Portugal in je eigen tempo, de ideale manier om dit prachtige deel van Portugal te verkennen!

Fill 24

Enkele highlights van deze rondreis

  • Port proeven in Porto!
  • Het station van Porto met zijn bijzondere tegeltableau.
  • Kathedraal van Braga.
  • Rondrit langs ´espigueiros´.
  • Wijnproeven in Douro vallei.
  • Leuke fietstocht bij Serra da Estrela.
  • Fado in de stad van de Fado, Coimbra!
Het station van Porto in Portugal bekend om de duizenden blauwe tegeltjes

Deze rondreis boeken? Ons team staat voor je klaar!

Dagprogramma

Dag 1 - 2 Porto

Je rondreis door Portugal start in het fraaie Porto

De aankomst van je Noord-Portugal rondreis is in Porto waar je 2 nachten in deze stad aan de Douro, bekend om de portwijn, gaat verblijven. We hebben 3 geweldige hotelparels voor je geselecteerd dus dat begint al prima!

Het oude stadscentrum betovert met smalle straatjes, kleurrijke gevels en São Bento station met 20.000 azulejos. Bezoek de kathedraal en Caso do Infante, een van Porto's oudste huizen. 
Een lokale gids leidt je langs hoogtepunten en smalle straatjes tijdens een heerlijke fietstocht. 

En natuurlijk, een onmisbare portproeverij om de hoek maakt je bezoek compleet!

Dag 3 - 4 Omgeving Viana do Castelo

Prachtige kerken tijdens je Portugal rondreis zoals deze in Viana do Castelo
1 uur

Voor 2 nachten reis je naar het groene Viana do Castelo. De middeleeuwse kern met herenhuizen, winkels en terrassen omringt je. 

Je verblijft in stijl in een charmant, typisch Portugees landhuis. Beklim de heuvel naar Monte de Santa Luzia voor een prachtig panorama. Een bezoek aan de historische studentenstad Braga is een must. Gekleurde gevels, barokpaleizen en parken vullen de stad. De oudste kathedraal van Portugal, Sé, is hier te bewonderen. 

Ten noorden van Viana vind je schitterende stranden, ideaal voor surflessen door de altijd aanwezige oceaangolven!

Dag 5 - 6 Peneda-Gerês

De Espigueiros kom je zeker tegen op jouw Portugal rondreis
1,5 uur

De volgende stop is het indrukwekkende Peneda-Gerês gebied. Qua logeren kun je kiezen voor een kasteelhotel tussen de druivenvelden of een Pousada met uitzicht op de Cávado rivier. Deze ruige regio heeft steile hellingen, kale bergtoppen en kabbelende beekjes. Perfect voor wandelingen en mooie autoritten, zoals de Homem-pas
Na het wandelen biedt het kuuroord Gerês thermale baden, sauna, stoombad en zwembaden om heerlijk te chillen met een vakantiegevoel.

Dit gebied staat tevens bekend om zijn espigueiros, een soort hutjes op palen, waar vroeger de oogst werd beschermd tegen overmatige regenval. Tijdens je rondrit kom je langs allerlei dorpjes en gehuchten waar je ze ziet staan.

Dag 7 - 8 Douro vallei

De Douro vallei kun je op diverse manieren bezoeken op je fly and drive door Portugal
2 uur

Op dag 7 van je Noord-Portugal rondreis vertrek je naar de beroemde Douro vallei, bekend om zijn heerlijke wijnen en betoverend groene omgeving. Je verblijft in stijl tussen de druivenvelden met uitzicht over de vallei, of kies voor een modern wijnhotel met eigen topwijnen en gastronomische gerechten (met wijnproeverij!). 

Maar het gebied biedt meer dan wijnen. Neem de trein naar Pinhão voor een boottocht over de Douro. Lamego is prachtig, met de 686 treden naar de rococokerk Igreja de Nossa Senhora dos Remédios. Geen nood, is het te warm of je hebt geen zin in zoveel treden dan kun je er ook met de auto komen.

Andere trekpleisters zijn het mooie landgoed van Mateus (ja, die van de beroemde rosé) en de steenkunst (de oudste graffiti van de wereld) van het Côa dal.

Dag 9 - 10 Serra da Estrela

Op de fiets door Serra da Estrela is een hoogtepunt van je Portugal rondreis
2 uur

Vandaag reis je naar de uitgestrekte Serra da Estrela, oftewel de Sterrenbergen, wat in de winter tevens een populair skigebied is. 

Het is een ideaal wandelgebied en ook met de auto prima te verkennen. Rijd naar het interessante Seia en vervolg naar Covilhã via de Torre-berg. 

Mis onze fietsexcursie niet, een prachtige tocht van ongeveer 50 km, de fietsen en fietstaxi terug hebben we al voor je geregeld!  Volop genieten dus van het schitterende landschap tijdens deze afdalende route van A naar B.

Dag 11 Barragem de Aguieira

Lekker relaxen aan dit azuurblauwe meer als laatste stop van je Portugal rondreis
1 uur

De tijd vliegt voorbij, alweer op naar de laatste stop van deze rondreis.
Deze laatste stop is aan het stuwmeer van Aguieira, waar je fantastisch kunt kanovaren of andere watersporten beoefenen. Relaxen is het credo en dat ga je doen in één van de 2 heerlijke hotels die we hier voor je in petto hebben. 

Mocht je toch nog even in het even verderop gelegen Coimbra willen kijken dan is dat zeker de moeite waard, het is immers de stad van de beroemde fado! 

Dag 12 Naar huis..

Vanaf het vliegveld van Porto vertrek je naar huis, de rondreis door Portugal zit erop
1,5 uur naar luchthaven Porto

Uitgerust richting vliegveld van Porto waar je de auto inlevert en je Noord-Portugal reis is omgevlogen!

Route

Fill 24

Voorbeelden van accommodaties

Casa dos Loios patio met terras
Casa dos Loios tweepersoonskamer
Casa dos Loios ontbijtruimte met zicht op patio
Casa dos Loios tweepersoonskamer met badkamer
Casa dos Loios woonkamer
Casa dos Loios suite
Casa dos Loios suite
Casa dos Loios ontbijtruimte

Casa dos Loios

Hotel Casa dos Loios ligt echt hartje stad van Porto, heerlijk om zo uit de voordeur het prachtige indrukwekkende centrum in te lopen.



Het hotel telt 29 kamers en allemaal zijn ze werkelijk een plaatje.

Je kan kiezen uit standaard dubbel of de superior kamers of je gaat voor de indrukwekkende suite.

De stijl van de kamers kun je het best omschrijven als klassiek met een moderne twist, heel geraffineerd gedaan.



Een vermeldenswaardig detail in de suite is overigens het bewerkte majestueuze plafond, je zou er bijna de hele nacht naar liggen staren zo mooi! Verder ontbreken in dit sfeervolle hotel de hoge plafonds en de klassieke fresco´s niet.



Er wordt een ontbijt buffet geserveerd en voor het diner moet je naar buiten wat op zich geen enkel probleem is, het hotel ligt werkelijk hartje centrum dus volop leuke restaurantjes direct om de hoek.



Er hangt een relaxt sfeertje in het hotel, zo is er een honesty bar en mag je pakken wat er op gedurende de dag op de desk in de ontbijtruimte staat.

Het personeel is buitengewoon aardig en hulpvaardig!

Pluspunten
  • De centrale ligging.
  • Prachtig ingericht en sfeervol hotel.
  • Vriendelijk en service gericht personeel.
  • Erg goed ontbijtbuffet.
Minpunten
  • In het hotel liggen prachtige houten vloeren, dit kan echter wat gehorig zijn.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is geen restaurant voor lunch of diner.
  • Honesty bar.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn geen voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft geen eigen parkeergelegenheid. Parkeren in nabij gelegen openbare parkeergarage.



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, internet en kluisje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 29 kamers, waaronder standaard, superior en deluxe tweepersoonskamers. Daarnaast heeft het hotel ook familie suites (voor 4 personen).

Prijzen

Prijs is vanaf € 165,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Quinta do Monteverde facade by night
Quinta do Monteverde zwembad
Quinta do Monteverde tweepersoonskamer
Quinta do Monteverde eetkamer appartement
Quinta do Monteverde terrasje bij kamer
Quinta do Monteverde huiskamer
Quinta do Monteverde zwembad
Quinta do Monteverde ontbijtruimte

Quinta do Monteverde

Hoe heerlijk is het om je terug te trekken in een eeuwenoud landhuis uit de 16e eeuw. Omgeven door 17.500 vierkante meter tuin, fruitbomen, gazon en een kabbelend fonteintje uit de 16e eeuw is dit bijna een plek om in retraite te gaan.



Geniet van het laatste streepje zon van de dag in een knus hoekje, bestel er een heerlijk glas Vino Verde bij en besef dat je gelukkig bent.



Heb je energie voor 10 na het zeer uitgebreide ontbijt met o.a. verse taart en huisgemaakte jams, dan kun je een balletje slaan op de eigen tennisbaan of op de dichtstbijzijnde golfbaan die op 12 km ligt.



Kom je alleen om te relaxen, deze locatie is er perfect voor. Een heerlijk zwembad waar je je met een boek kunt terugtrekken is de aangewezen plek. Om vervolgens ´s avonds aan te schuiven aan het met liefde bereide diner welke enkele keren per week wordt bereid.



Het landhuis is kleinschalig en biedt maar 9 kamers. Deze zijn zowel binnen het huis als apart als een soort kleine cottage.

Een fijn adres waar je gegarandeerd met veel plezier aan gaat terugdenken.

 

Pluspunten
  • Zeer goed onderhouden historisch pand met oog voor detail.
  • Bijzonder hartelijke eigenaren.
  • Fantastisch en dagelijks wisselend ontbijtbuffet.
Minpunten
  • Geen.

Faciliteiten

Hotel

  • Er wordt een paar keer per week in het restaurant gekookt.
  • Honesty Bar.
  • Zwembad.
  • Tuin.
  • Tennisbanen.
  • Gratis wifi in de gehele accommodatie.
  • Bibliotheek.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn geen voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Hotel is gelegen in dorpje op ongeveer 10 km van Viana do Castelo.



Kamers



Elke kamer is voorzien van verwarming, ventilator en koelkastje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 9 kamers, waaronder standaard tweepersoonskamers, deluxe tweepersoonskamers, suite en een paar appartementen.

Prijzen

Prijs is vanaf € 140,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Casa da Azenha pand
Casa da Azenha zwembad
Casa da Azenha tweepersoonskamer
Casa da Azenha tweepersoonskamer
Casa da Azenha veranda
Casa da Azenha terras
Casa da Azenha pand
Casa da Azenha pand met zwembad

Casa da Maria

Op een steenworp afstand van de Douro ligt Casa da Maria in de wijngaarden, een oude hoeve uit de 17e eeuw. De hoeve is omgetoverd tot een B&B met 5 kamers, veel van de oude elementen zijn bewaard gebleven. Het is net of je in de tijd terug stapt bij het betreden van je kamer!

Alle kamers zijn Portugees rustiek ingericht (veel hout), de tweepersoonskamers zijn niet heel ruim, ogen een beetje donker. De suites daarentegen zijn ruim, en beschikken over woongedeelte alsmede een balkon of terras en een kitchenette. De suites hebben 1 of 2 slaapkamers.

In 2001 besloot de UNESCO de Douro wijnstreek op de Werelderfgoedlijst te plaatsen. De wegen langs de Douro lopen door aardige dorpen, omringd door wijngaarden, sinaasappel-, olijf- en amandelbomen. Helaas heeft de UNESCO niet kunnen verhinderen dat er her en der ook lelijke urbanisaties zijn verschenen, maar je zult hier niet heel veel last van hebben!
Je kunt een boottochtje op de Douro maken of wat ook heel leuk is om te doen is om de trein te nemen en een ritje langs de Douro te maken.
En uiteraard wijnen proeven!

Mocht je wat willen uitrusten, dan raden we je aan lekker in de prachtig klassiek aangelegde tuinen van de Casa te gaan zitten of heerlijk bij het zwembad te vertoeven!

Samenvattend: voor elk wat wils!

 

Pluspunten
  • Prachtige tuinen met heerlijke zwembad.
  • Eigen moestuin voor ontbijt en evt. diner.
  • Vriendelijke en behulpzame mensen.
Minpunten
  • Geen airco, maar ondanks dat zijn de kamers toch redelijk koel.

Faciliteiten

Hotel

  • Het is op verzoek mogelijk gebruik te maken van diner (van te voren reserveren).
  • Zwembad.
  • Tuin.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig (beetje Engels).
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn geen voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Hotel ligt op ongeveer 5 km van Lamego.


Kamers
Elke kamer is voorzien van verwarming en internet. De suites hebben een balkon of terras en een kitchenette.
Volledig uitgeruste badkamers.
Hotel heeft 5 kamers, waarvan 2 tweepersoonskamers en 3 suites met 1 of 2 slaapkamers.

Quinta da Pacheca entree met bomen
Quinta da Pacheca tweepersoonskamer
Quinta da Pacheca badkamer
Quinta da Pacheca overzichtsfoto property
Quinta da Pacheca restaurant
Quinta da Pacheca zithoek
Quinta da Pacheca wijnproeverij gebouw
Quinta da Pacheca oprijlaan by night

Quinta da Pacheca

Quinta da Pacheca is een echt wijnhotel annex wijnbodega.

Gelegen tussen de brede wijngaarden welke allemaal privé bezit zijn wordt iedere wijn liefhebber enthousiast, maar ook als je niet zoveel met wijn hebt is dit overigens een prachtige plek!



In het hoofdgebouw, welke dateert uit de 18e eeuw, is het hotel gevestigd met zijn 15 kamers.

Het restaurant is een moderne uitbouw en van hieruit heb je uitzicht over de betoverende omgeving.



Er wordt gastronomisch gekookt met gebruik van veel lokale producten en qua begeleiding van de wijnen zit je hier echt op het goede adres natuurlijk!

Het personeel is meer dan vriendelijk, een gratis rondleiding over de bodega kan worden geregeld en je kunt natuurlijk de kwaliteitswijnen van het huis proeven en kopen.



Wanneer je in wijn bent geïnteresseerd in combinatie met een goed hotel, dan raden wij je aan hier enkele dagen te gaan verblijven.

 

Pluspunten
  • Het hotel is omgeven door mooie uitgestrekte wijnvelden.
  • Hotel is onderdeel van een wijnbodega in productie, gratis rondleidingen voor de gasten.
  • Uitstekend restaurant.
  • Prima kwaliteit wijnen van eigen huis.
  • Goede uitvalsbasis de directe omgeving van de Douro te bezoeken.
Minpunten
  • Het diner is redelijk aan de prijs.

     

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Tuin.
  • Wijnbodega.
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn geen voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Hotel is gelegen in de wijngaarden aan de rivier de Douro.



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, flatscreen-TV, internet en kluisje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 15 kamers, waaronder 11 standaard tweepersoonskamers en 4 superior tweepersoonskamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 290,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Quinta da Geia zwembad
Quinta da Geia tweepersoonskamer
Quinta da Geia badkamer
Quinta da Geia restaurant
Quinta da Geia hotel facade
Quinta da Geia tweepersoonskamer rustiek
Quinta da Geia knus hoekje
Quinta da Geia tweepersoonskamer met hemelbed

Quinta da Geia

Wat ooit een bouwval was is tegenwoordig een gezellig hotel, gelegen in het oude centrum van het historische dorp Aldeia das Dez.

De Nederlandse eigenaar en gastheer Fir heeft duidelijk zijn schouders er onder gezet om zijn droom hier waar te maken. En dat is ruimschoots gelukt!



Het hotel herbergt 21 kamers welke allemaal een warme sfeer hebben. Veel details en antieke accessoires geven het geheel een warme en klassieke uitstraling.

De kamers zijn in diverse types te boeken. 4 Kamers zijn zelfs “pet friendly” dus een huisdier is op deze kamers welkom, wel van te voren even aangeven. Naast de hotel kamers zijn er overigens ook nog 2 vier persoonsappartementen en 2 zes persoons.



Het buitenzwembad is een lekker plekje om te onthaasten, kleurige parasolletjes en de palmbomen zorgen voor het vrolijke effect.

Lekker eten is ook geen enkel probleem, voor een smakelijk ontbijt, lunch of diner kun je in het eigen restaurant João Brandão terecht waar regelmatig de kaart wijzigt en ook rekening kan worden gehouden met de wensen van de gasten. Er staan zowel typisch Portugese gerechten op de kaart als meer internationale.



Het hotel is erg leuk gelegen, veel groen maar ook loop je dus zo het sfeervolle dorp in, ideaal als je buiten de deur wilt eten.

Pluspunten
  • De warme en persoonlijk ingerichte kamers.
  • Mooi zwembad en terras.
  • De locatie, ruimtelijk en het gezellige oude centrum van het historische plaatsje op loopafstand.
Minpunten
  • We konden ze niet ontdekken.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Zwembad.
  • Tuin en terras.
  • Gratis wifi in openbare ruimtes van hotel.
  • Nederlands- en Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn geen voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn op verzoek toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).
  • Hotel is gelegen in het dorpje Aldeia das Dez.



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, telefoon, minibar en kluisje.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 21 kamers, waaronder standaard tweepersoonskamers, superior tweepersoonskamers, junior suites en familiekamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 90,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Quinta da Conchada uitzicht op rivier vanaf terras kamer
Quinta da Conchada zwembad by night
Quinta da Conchada zwembad
Quinta da Conchada tweepersoonskamer
Quinta da Conchada luchtfoto van hotel
Quinta da Conchada zitjes op terras met rivierzicht
Quinta da Conchada binnenzwembad
Quinta da Conchada uitzicht op rivier

Quinta da Conchada

Dit geweldige hotel is al jaren onverminderd populair. Niet zo vreemd en dat begrepen we toen we aan kwamen rijden. Wat is dít een mooie plek!

Toen wij er waren was het een beetje mistig maar we zagen wel dat het hotel schilderachtig is gelegen, pal naast een brede rivier, de Rio Mondego.



Alle 10 de riante kamers hebben uitzicht op deze brede en traag stromende rivier waar je bijvoorbeeld heerlijk kunt kanoën.

Vanuit het hotel loop je direct de prachtige omgeving in, een natuurrijk gebied waar je met gemak uren kunt ronddwalen.



Maar uitrusten kan ook! Een geweldig buiten zwembad is er bijvoorbeeld tot je beschikking maar ook een Spa met sauna, Turks bad en allerlei soorten massages. In het restaurant serveert men lokale gerechten met een internationale twist, erg handig aangezien je niet dicht bij een plaats zit om ´s avonds even heen te lopen. Coimbra ligt op bijvoorbeeld 30 minuten.



Maar dat neemt niet weg dat je er even helemaal uit bent, het super vriendelijke personeel doet de rest! Heerlijk om een paar dagen te onthaasten!

 

Pluspunten
  • De ligging, geweldig.
  • Alle kamers hebben uitzicht op de rivier.
  • Alleraardigst personeel.
  • Ver weg van alles maar toch makkelijk te vinden en bereikbaar.
Minpunten
  • Niet echt een minpunt vinden we maar houdt er rekening mee dat je hier echt wel even “disconnected” bent.
  • Hotel zit in de weekenden bijna altijd vol, vooral met mensen die van hieruit de natuur in trekken.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Zwembad.
  • Tuin.
  • Ontspannen in de Spa van het hotel.
  • Hotel beschikt over een internetaansluiting
  • Gratis wifi in hele hotel.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn voorzieningen voor mindervaliden.
  • Lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).



Kamers



Elke kamer is voorzien van airco, verwarming, TV, internet, minibar en eigen balkon of terras met uitzicht op de rivier.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 10 kamers, waaronder tweepersoonskamers en familiekamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 95,00 per nacht voor een tweepersoonskamer

Montebelo Lake Resort met zwembad
Montebelo Lake Resort zwembad area
Montebelo Lake Resort slaapkamer appartement
Montebelo Lake Resort woonkamer appartement
Montebelo Lake Resort villa
Montebelo Lake Resort binnenzwembad in spa
Montebelo Lake Resort tafeltje in restaurant met rivierzicht

Montebelo Aguieira Lake Resort

Montebelo Aguieira Lake Resort is een 5 sterren resort bestaande uit appartementen en kleine villa´s.

Kleinschalig kun je het niet noemen, 152 appartementen in totaal, maar we moeten wel zeggen dat het meer als een klein dorpje overkomt aangezien het ruim is opgezet. De ligging is fantastisch, op een heuvel en met weids uitzicht over het er naast gelegen meer.



En natuurlijk geniet je hier de voordelen van een verblijf in een resort van een dergelijke omvang. Zo zijn er legio activiteiten en faciliteiten waar je aan deel kan nemen. Het resort is vooral gericht op allerlei watersporten en er verblijven dan ook met grote regelmaat professionele sportploegen. Toen wij er waren zat de Russische Olympische kanoploeg er bijvoorbeeld.



Relax aan het grote buitenzwembad, is het te fris dan verhuis je gewoon naar de overdekte versie.

Lekker een beetje aan de conditie werken? Ook geen probleem, er is een grote gym met alle apparaten die je je maar wensen kan.



Het restaurant biedt kwalitatief erg goed eten, zowel ´s ochtends als ´s avonds en daarbij geniet je ook nog van riante uitzichten over het meer.

Kortom, een uitstekende plek voor een afwisselend en actief (wanneer je dat wilt) verblijf.

Pluspunten
  • De ligging is erg mooi, direct aan een groot meer.
  • Ruim opgezet, de appartementen zijn groot.
  • Er is veel te doen.
  • Restaurant is uitstekend, mooie wijnkaart.
Minpunten
  • De appartementen zijn een beetje gehorig.
  • De villa´s mogen aan de buitenkant wel weer eens een kwastje verf hebben.

Faciliteiten

Hotel

  • Er is een restaurant voor lunch of diner.
  • Bar.
  • Zwembad, zowel binnen- als buitenbad.
  • Tuin.
  • Ontspannen in de Spa van het hotel.
  • Gym.
  • Fietsverhuur.
  • Diverse watersporten.
  • Tennisbaan.
  • Kids Club.
  • Midgetgolf.
  • Internetaansluiting in elke kamer.
  • Engelstalig.
  • Kinderen zijn welkom.
  • Er zijn voorzieningen voor mindervaliden.
  • Geen lift aanwezig.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Hotel heeft eigen parkeergelegenheid (gratis).



Kamers



Elk appartement is voorzien van airco, verwarming, keuken, TV, internet en eigen balkon of terras.

Volledig uitgeruste badkamers.

Hotel heeft 152 appartementen, waaronder appartementen met 1, 2 en 3 slaapkamers.

Prijzen

Prijs is vanaf € 150,00 per nacht voor een appartement voor 2 personen

Deze belevingen maken je reis compleet

Portproeverij Porto

Portproeverij in Vila Nova de Gaia!

In Vila Nova de Gaia, aan de andere kant van de rivier, zitten alle portproducenten. Hier hebben wij een leuke rondleiding + proeverij voor je geregeld!



Je kunt kiezen uit een paar verschillende proeverijen, een klassieke en een premium proeverij (bij beide proeverijen 3 portwijnen).

Een goede tip; na afloop van de rondleiding lunchen in het bijbehorende, goed bekend staande, restaurant! Dit restaurant heeft een terras met prachtig uitzicht over de stad Porto!

Fietsen door Porto

Fietsen door Porto!

Maak samen een fietstocht, mét gids, niet alleen door het oude centrum van Porto.



Vanaf het stadhuis fiets je door het oude stadscentrum wat op de UNESCO werelderfgoedlijst staat. Onderweg kom je langs de vele highlights en vertelt de gids je veel over de historie van Porto.

 

Engelstalige tour.

De start is dagelijks om 09:30 uur en duurt 3 uur.

Boottochtje in een rabelo over de Douro

Boottochtje op de Douro!

Met een originele ´rabelo´ boot (deze werden vroeger gebruikt voor vervoer van vaten port naar de wijnhuizen in Porto) een klein uurtje varen over de Douro in Porto.



Boottocht duurt 50 minuten.

Wijnproeven Douro vallei

Alleen Portwijnen in de Douro vallei? Nee hoor!

De Douro is natuurlijk bekend vanwege de portwijnen, maar er komen ook uitstekende rode tafelwijnen vandaan!

Kom erachter op deze leuke wijnproeverij met keldertour van 2 tafelwijnen en 2 portwjinen.

De tour duurt ongeveer 1 uur.



Ook is het mogelijk bij ons wijnhuis een keldertour te maken, het proeven van 2 tafelwijnen en 2 portwijnen, alsmede ook te lunchen in het uitstekende restaurant van de Quinta (3-gangen menu inclusief koffie, mineraal water, soft drinks en wijnen uit de huisselectie).



Voor de kookliefhebbers is er naast de wijnproeverij ook een kookworkshop mogelijk!

Fietstocht Dao

Leuke fietstocht!

Het gebied rond de rivier de Dão is een ontzettend mooi natuurgebied! Ooit lag er een spoorlijn dwars doorheen maar deze wordt al jaren niet meer gebruikt en is getransformeerd naar een bijzonder fietspad!



Fiets dit geweldige traject van 49 km lang, en ook de minder ervaren fietser kan genieten aangezien het voornamelijk een flauwe afdaling is.



Wij regelen de fietsen en het vervoer naar het startpunt waarna je op je gemak deze fraaie route kan afleggen!



Je fietst langs riviertjes en hebt telkens wisselend uitzicht op de bergen en valleien waar o.a. eeuwenoude kurkeiken zijn te bewonderen!



Het is een dagtour, zonder gids, welke je op eigen tempo kunt afleggen.

Kayakken Mondego vallei

Kayakken in de Mondego vallei

Kayak langs rotsen, bossen en rivierstranden, dwars door de Mondego vallei!



Deze rivier heeft een lichte stroming, wat je een handje helpt bij het kayakken. We passeren kleine bergdorpjes zoals Ronqueira, Rebordosa en Casal. Dankzij de rivierstranden (zowel zand als keien) en de strandbar waar je langs komt, is het mogelijk om een stop in te lassen voor een frisse duik of om even wat energie naar binnen te werken.



De lengte van de trip (van Penacova tot Torres do Mondego) is ongeveer 18km.

Je bent hier ongeveer 3 tot 4 uur mee bezig.

Prijsindicaties

Onderstaande prijzen van deze 12-daagse rondreis zijn een indicatie per persoon (op basis van 2 personen).
Tevens afhankelijk van de reisdata en beschikbaarheid van accommodaties.

Vraag ons vrijblijvend een offerte voor je op te stellen.
Neem contact met ons op, óók voor meer informatie of het bespreken van je gewenste aanpassingen!
 

Laagseizoen
november t/m maart
Vanaf
€ 1.250,- p.p.
Middenseizoen
april, mei, oktober
Vanaf
€ 1.395,- p.p.
Hoogseizoen
juni t/m september
Vanaf
€ 1.450,- p.p.
Inbegrepen
  • 11 Overnachtingen inclusief ontbijt.
  • Autohuur categorie VW Polo of gelijkwaardig (periode in Porto geen autohuur).
  • Portproeverij in Porto.
  • Fietstocht Dão.
Niet inbegrepen
  • Vluchten
  • Overige maaltijden en drankjes.
  • Entreegelden.
  • Parkeergelden.
  • Toeristenbelasting.
  • Overige excursies.

 

Port, natuur en fado - afwisselende rondreis

Deze rondreis boeken? Wij staan voor je klaar!

Om je droomreis zo goed mogelijk aan te laten sluiten bij je voorkeuren willen wij je vragen onderstaande velden in te vullen.

Indicates required field

Jouw droomreis

  1. Velden met een sterretje naast het label zijn verplicht
Leeftijd kind(eren)
Type accommodaties
Exclusief vluchten en eigen bestedingen
Waar ligt je interesse tijdens een reis?
Meerdere opties mogelijk

Contactgegevens

Wil je je aanvraag telefonisch doornemen?